Uwaga !!!

Weź udział w konkursie na film krótkometrażowy „Szkoła wolna od używek”.
Konkurs ma zasięg ogólnopolski i polega na nagraniu i zmontowaniu filmu o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychotropowych.
Maksymalny czas trwania filmu to 2 minuty.
Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja itp.).
Czas realizacji do 15 kwietnia.
Informacje o konkursie oraz wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się na stronie:
www.szkolawolnaoduzywek.pl


Święto Patrona Szkoły i Dzień Edukacji w ZSE

16.X.2018 przypadła 40 rocznica pontyfikatu Jana Pawła II obchodzona uroczyście w całym kraju. Podobnie było w naszej szkole. Uroczystości rozpoczęła Msza św. w kościele św. Stanisława Kostki. Ciąg dalszy uroczystości odbył się w szkole. Wśród zaproszonych gości byli: Starosta p. Ryszard Goławski,  Wicestarosta p. Daniel Sztych, dyrektor Wydziału Oświaty p. Mirosław Mincewicz, dyrektorzy placówek oświatowych i wychowawczych, przedstawiciele Rady Rodziców, p. prof. Jowita Kęcińska – Kaczmarek i p. Konrad Kaczmarek oraz absolwenci naszej szkoły.


Dwóch z nich, tzn. p. Daniel Sztych i p. Wojciech Buczek ufundowali i wręczyli  jednorazowe stypendia dla uczniów technikum  z ostatnich klas. Rokrocznie uczniowie uczestniczą w konkursach: o Janie Pawle II i Nasza Matka Boska Radosna. Zwycięzcom tychże konkursów zostały przyznane nagrody.
Pierwsza część programu artystycznego została przygotowana w hołdzie Papieżowi Polakowi.
Przypomniano fragmenty z papieskich homilii i fragmenty wierszy Karola Wojtyły po to, aby się od nas, wraz  z mijającym czasem, nie oddalał, ale do nas przybliżał, byśmy poczuli na nowo jego bliskość. Temu służyła także kilkuminutowa prezentacja multimedialna.
Druga część programu zatytułowana  została „Wspomnieniowo o szkole” i urozmaicona była piosenkami i dwoma tańcami.

 
 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information