OGŁOSZENIE !

      W dniu 25 września 2018r. odbędzie się zebranie z rodzicami wg następującego porządku:

1.w godz. od 16.00 do 16.30 – zebranie w auli szkolnej z rodzicami klas pierwszych,

2.w godz. od 16.00 do 16.40 – zebranie wychowawców klas drugich, trzecich i czwartych
z rodzicami w salach lekcyjnych,

3.od 16.35 – zebranie wychowawców klas pierwszych z rodzicami w salach lekcyjnych,

4.od ok. 16.40 – zebranie w auli szkolnej rodziców klas maturalnych w sprawie procedur maturalnych,
5.podczas zebrań będzie można dokonać wpłat na radę rodziców.

 


 

Regulamin dostępny na stronie www.psse-zlotow.pl

 

Konkurs Wiedzy o Ekonomii

     W dniu 8 grudnia 2017r. w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu odbyła się jubileuszowa XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego. W konkursie wzięlo udział 7 uczniów naszej szkoły: Patrycja Bielecka, Justyna Chmielewska, Agnieszka Sala, Aleksandra Kotlińska, Agata Świerk, Daniel Budnik, Mariusz Skrentny.
    Celem konkursu jest rozwijanie wiedzy ekonomicznej oraz wyłonienie uczniów utalentowanych, zainteresowanych rozwijaniem wiedzy na studniach ekonomicznych. Laureaci konkursu mają zapewniony wstęp na studnia prowadzone na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.
                        Życzymy sukcesów naszym uczniom.

Czas Zawodowców BIS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information