Uwaga !!!

Weź udział w konkursie na film krótkometrażowy „Szkoła wolna od używek”.
Konkurs ma zasięg ogólnopolski i polega na nagraniu i zmontowaniu filmu o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychotropowych.
Maksymalny czas trwania filmu to 2 minuty.
Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja itp.).
Czas realizacji do 15 kwietnia.
Informacje o konkursie oraz wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się na stronie:
www.szkolawolnaoduzywek.pl


Konkurs Wiedzy o Ekonomii

     W dniu 8 grudnia 2017r. w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu odbyła się jubileuszowa XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ekonomii i Gospodarce im. Profesora Kazimierza Sokołowskiego. W konkursie wzięlo udział 7 uczniów naszej szkoły: Patrycja Bielecka, Justyna Chmielewska, Agnieszka Sala, Aleksandra Kotlińska, Agata Świerk, Daniel Budnik, Mariusz Skrentny.
    Celem konkursu jest rozwijanie wiedzy ekonomicznej oraz wyłonienie uczniów utalentowanych, zainteresowanych rozwijaniem wiedzy na studniach ekonomicznych. Laureaci konkursu mają zapewniony wstęp na studnia prowadzone na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu.
                        Życzymy sukcesów naszym uczniom.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information